Pracownik sklepu internetowego

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Warszawa

14 dni temu

Ogłoszenie numer: 4504526, z dnia 2021-04-27

Stowarzyszenie OTWARTE DRZWI ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa sklepu internetowego (dbałość o asortyment)
  • Obsługa klientów
  • Obsługa procesu sprzedaży
  • Obsługa social mediów
  • Monitoring aktywności konkurencji w środowisku online
  • Analiza dostępności towarów i stanów magazynowych
  • Obsługa reklamacji i zwrotów

Wymagania

  • Min. 1-letnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku, związanym z procesem sprzedaży w Internecie
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu e-commerce
  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, samodzielność
  • Umiejętność obsługi platformy shoper, allegro
  • Biegła obsługa komputera w tym programów (MS Office, canva)
  • Swobodne poruszanie się i obsługa social mediów
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespołu
  • Dyspozycyjność, elastyczność i kreatywność

Mile widziane:

  • Umiejętności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Zainteresowania związane z szeroko rozumianą pomocą dla NGO

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę po okresie próbnym
  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w szerokim zakresie
  • Specjalne zniżki pracownicze w Kuchni Czerwony Rower

Wynagrodzenie:

  • Uzależnione od posiadanych umiejętności i zaangażowania pracownika.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)  za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dopisać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Poznaj

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi jest organizacją pożytku publicznego, zarejestrowaną 19.09.1995 roku. Powstało dzięki determinacji kilkunastu osób, z różnych profesji, z przekonania, że problemy społeczne należy rozwiązywać wspólnie. Nasza misja to zapobieganie wykluczeniu społecznemu, podejmowanie działań wspierających osoby wykluczone oraz tworzenie warunków ich powrotu do społeczeństwa i pełni praw.

Zakupy online zyskują coraz większą popularność, a wraz z nią rośnie zapotrzebowanie na specjalistów, którzy obsłużą klientów w wirtualnych sklepach. ma szeroki zakres obowiązków. Powinien dbać o dobre kontakty z klientami, mieć umiejętności marketingowe i wiedzę, jak obsługiwać system komputerowy. Jak wygląda praca na tym stanowisku, gdzie szukać ofert i jakie są perspektywy ...
Praca Pracownik sklepu internetowego