Pracownik / Specjalista działu Księgowości

Ursyn Car

Warszawa Ursynów

50 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa Ursynów

Zadania:
  • księgowanie, dekretowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych;

  • ewidencja, nadzór i windykacja faktur za naprawy blacharsko – lakiernicze, naprawy serwisowe, CFM i inne;

  • uzgadnianie sald z kontrahentami;

  • naliczanie odsetek, wystawianie not odsetkowych;

  • nadzór nad aktualnymi dokumentami kontrahentów i wprowadzanie zmian w systemie Auto Stacja;

  • kompletowanie dokumentów do spraw sądowych i przedsądowych;

  • bieżące sprawy księgowe.
Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie ekonomiczne;
  • terminowości, sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań oraz bardzo dobrej organizacji pracy;
  • otwartości na zmiany oraz chęci zdobywania wiedzy z różnych obszarów.
Oferujemy:
  • Gwarantujemy ciekawą, stałą pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • współpracę z prężnie działającym, profesjonalnym zespołem;
  • przyjazne środowisko pracy.
Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości