Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Sprzątający Przychodnię

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Wawer

Warszawa - Wawer

39 dni temu

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego

Warszawa Wawer zapewnia opiekę medyczną dla mieszkańców Wawra,

a także dzielnic ościennych.

Oferuje szeroki zakres usług medycznych dla osób dorosłych i dzieci.

Posiada liczne certyfikaty, w tym ISO 9001 : 2015.

Zatrudni

Miejsce pracy: Warszawa - Wawer

Opis stanowiska:

  • sprzątanie przychodni, odpadów medycznych,
  • dbanie o wizerunek i estetykę przychodni,
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie: minimum gimnazjalne,
  • sumienność, dokładność, dyspozycyjność,
  • niekaralność.

Oferujemy: umowę o pracę, wynagrodzenie zależne od efektów pracy

Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający
Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Praca Pracownik Sprzątający