Pracownik Sprzątający z orzeczeniem o niepełnosprawności (Zakład Pracy Chronionej)

Zakłady Usługowe EZT S.A.

Warszawa

402 dni temu

Jesteśmy ogólnopolską firmą sprzątająca z branży usług czystościowych, w 1995 uzyskaliśmy status Zakładu Pracy Chronionej. Poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Pracownik Sprzątający z orzeczeniem o niepełnosprawności
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • sprzątanie pomieszczeń biurowych, mycie posadzek,
Oczekiwania:
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • praca w godz. 6-14
Kandydatów przesyłąjących swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lub/i:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający
Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Praca Pracownik Sprzątający