Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Straży Bankowej

Narodowy Bank Polski
Wrocław
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
467 dni temu

Oddział Okręgowy we Wrocławiu

poszukuje kandydatów do pracy w Straży Bankowej

Do głównych zadań pracownika należeć będzie:

  • zapewnienie bezpieczeństwa osób znajdujących się w granicach chronionych obiektów NBP,
  • udział w konwojowaniu transportów wartości pieniężnych,
  • zadania związane z ochroną obiektu.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne stwierdzające zdolność fizyczną i psychiczną do wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej,
  • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni,
  • dyspozycyjność, umiejętność podejmowania decyzji w sytuacji narażenia na stres.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia,
  • posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami przewożącymi wartości pieniężne,
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole.