Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik transportu wewnętrznego

PARETTi Sp. z o.o. Sp. k

Opole

203 dni temu

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: PTW/OP/2016

Obowiązki:

  • rozładunek i załadunek towaru do pakowania wyrobów gotowych, opakowań, produktów promocyjnych
  • załadunek przepakowanych palet
  • foliowanie palet
  • prace porządkowe w dziale
  • udział w działaniach usprawniających proces przepakowywania wyrobu
  • zachowanie standardów bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Wymagania:

  • chęć do podjęcia stałej współpracy
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • uprawnienia na wózek widłowy lub chęć do ich wyrobienia przez rozpoczęciem zatrudnienia
  • wykształcenie zawodowe lub średnie: techniczne, mechaniczne, spożywcze
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat
  • operatywnośc, spostrzegawczość
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • System pracy czterobrygadowy- 6-14, 14-22, 22-6
  • Atrakcyjne wynagrodzenie+ premie
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Pakiet socjalny- Karta Luxmed, Karta Multisport
  • Możliwość rozwoju
  • Prace od zaraz

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (160)
Toruń (79)
Lubelskie:
Lublin (113)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (902)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1843)
Radom (59)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (118)
Nysa (18)