Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik utrzymania czystości

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Białystok

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2005739, z dnia 2018-07-12

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu Sprzątającego poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług sprzątania na obiekcie handlowym w Białymstoku

Wymagania

Oczekujemy:

  • Zaangażowania w pracę i chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę od zaraz i dobre wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.
Nr tel.: 506-183-310

Poznaj

Dlaczego warto?

Oferujemy: pracę w międzynarodowej firmie, pensję wypłacaną zawsze na czas, konkurencyjne warunki zatrudnienia – doceniamy doświadczenie i wiedzę, wsparcie pozostałych pracowników – niezależnie od tego, na jakim stanowisku zaczynasz, możesz liczyć na pomoc ze strony kolegów/przełożonego/pracowników centrali.

Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający

Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Pracownik Sprzątający Praca Pracownik Sprzątający

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (52)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (167)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (821)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1693)
Radom (67)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (112)