Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Makler Kraków
Pracownik w Biurze Księgowości Papierów Wartościowych

Noble Securities S.A.
Kraków
praca stacjonarna
3236 dni temu

Dom Maklerski Noble Securities S.A.

należy do wiodącej grupy kapitałowej Getin Noble Bank.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy i tworzeniem nowych stanowisk pracy o profilu inwestycyjnym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • Prowadzenie ewidencji papierów wartościowych,

  • Obsługa rozliczeń transakcji na papierach wartościowych, w tym transakcji w ramach rynku niepublicznego oraz Towarowej Giełdy Energii,

  • Prowadzenie i obsługa depozytu papierów wartościowych,

  • Realizacja operacji związanych z papierami wartościowymi.

Wymagania:
  • Wykształcenie ekonomiczne (preferowane kierunki ekonomia, finanse, matematyka),

  • Znajomość zasad funkcjonowania rynku kapitałowego,

  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych w zakresie ewidencji papierów wartościowych,

  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel,

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność oraz sumienność,

  • Dyspozycyjność w związku z pracą w trybie zmianowym,

  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • Pracę w jednej z największych grup finansowych w Polsce,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w dynamicznym zespole,

  • Pełne wyzwań stanowisko pracy w przyjaznym środowisku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z ubezpieczeniem medycznym.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)