Pracownik wakacyjny - produkcja oświetlenia [rekrutacja prowadzona online]

Randstad Polska Sp. z o.o.

Piła

13 dni temu

Piła

opis stanowiska

Masz sporo wolnego czasu w lipcu, sierpniu lub we wrześniu? Nie masz doświadczenia, a chciałbyś wykorzystać okres wakacji na pracę? Zgłoś się do nas! Dla firmy w Pile, światowego lidera branży oświetleniowej poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownik produkcji

oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, opłacone składki ZUS),
  • wynagrodzenie zawsze płatne na czas,
  • szkolenia wdrażające - aplikuj nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy,
  • pracę na 3 zmiany w godz. 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
  • pakiet dodatków Randstad Plus w przystępnej cenie: m.in. karta sportowa OK System, opieka medyczna, zniżki na zakupy online, do restauracji lub kina,
  • przyjazną atmosferę pracy i opiekę konsultanta.
zadania
  • dokładanie komponentów do maszyn pakujących,
  • pakowanie gotowych produktów do pojedynczych kartonów i kartonów zbiorczych,
  • ręczne prace transportowe.
oczekujemy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
  • samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzanych obowiązków,
  • zaangażowania w pracę zespołową,
  • punktualności,
  • komunikatywności,
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.