Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik wsparcia w dziale eksportu z językiem rosyjskim

Dekoma Sp. z o.o.

Poznań, Swarzędz

111 dni temu

Firma o prawie 25 letniej tradycji. Lider w branży tkanin dekoracyjnych i meblowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin z całego świata jak np. ALCANTARA. Eksportujemy do ponad 50 krajów. Stosujemy najnowsze technologie informatyczne. Nieustannie poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko przedstawiciela sprzedaży. Oznacza to dołączenie do zespołu będącego wizytówką firmy i podleganie jednemu z najbardziej doświadczonych szefów sprzedaży w kraju. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie sprzedażą produktów marki Dekoma oraz firm partnerskich w wyznaczonym rejonie.

Oferujemy szansę zostania twarzą jednej z najstarszych i największych firm w segmencie luksusowych tkanin i dekoracji. Stanowisko jest szczególnie atrakcyjne dla osób ceniących sobie dobre wzornictwo i architekturę. W związku ze szczególną pozycją firmy na rynku, sprzedawca będzie miał okazję bezpośredniego kontaktu z najlepszymi projektantami, dekoratorami i architektami w w Europie.

Zakres obowiązków obejmować będzie:
  • opieka nad obecnymi klientami i budowanie dobrych relacji w branży
  • podsumowywanie wyjazdów targowych
  • przyjmowanie zamówień od klientów i opieka nad nimi
  • wspieranie handlowców w terenie
  • wspieranie kluczowych klientów
  • poszerzanie bazy klientów i raportowanie wyników pracy
  • uczestnictwo w spotkaniach branżowych, targach

Szukamy osób przedsiębiorczych i proaktywnych. Liderów, zmotywowanych na osiąganie wyników.

Odpowiedni kandydat musi być świetnym, proaktywnym komunikatorem.

W związku z tym, że praca ma charakter opieki nad wieloma klientami i daje wysoką niezależność kandydat powinien być w stanie samemu narzucić sobie wysokie tempo pracy.

Preferujemy osób poszukujących stałej pracy na dłuższy okres czasu.

Doświadczenie w branży jak i zainteresowanie dekoracją wnętrz i dizajnem jest mile widziane.

Wymagania dodatkowe:
  • biegła znajomość języka rosyjskiego
  • dobra w mowie i piśmie znajomość języka polskiego
  • znajomość programów Microsoft Office
  • znajomość języka angielskiego jest atutem

Siedziba firmy znajduje się w Zalasewie koło Poznania około 12km od ronda Śródka, z którego dostępne są przejazdy samochodem z i do pracy.

Poznaj

Firma o prawie 25 letniej tradycji. Lider w branży tkanin dekoracyjnych i meblowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin z całego świata jak np. ALCANTARA. Eksportujemy do ponad 50 krajów. Stosujemy najnowsze technologie informatyczne. Nieustannie poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Poniżej znaleźć można wszystkie aktualnie dostępne stanowiska.

Najnowsza stona internetowa www.dekoma.eu

Poznaj stanowisko: Opiekun Klienta

Opiekun Klienta to osoba odpowiedzialna za opiekę nad klientami oraz za pozyskiwanie klientów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: sprzedaż produktów/usług, obsługa administracyjna sprzedaży (umowy, dokumenty), poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klientów zgodnie z ...
Opiekun Klienta Praca Opiekun Klienta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (722)
Wałbrzych (47)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (147)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (118)
Chełm (14)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (914)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1900)
Radom (63)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (21)