Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik wspomagający monitoring płatności

Intrum Justitia Sp. z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
6254 dni temu

Ogłoszenie numer: 27591, z dnia 2007-03-21

Studiujesz? Nie możesz znaleźć pracy? Nie jesteś w pełni dyspozycyjny?
Przyjdź do nas!
Firma Intrum Justitia specjalizująca się w branży finansowo- prawnej poszukuje osób na stnowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązki:
  • informowanie klientów o terminach płatności
  • weryfikacja bazy danych
  • prowadzenie rozmów telefonicznych
  • Wymagania

    Poszukujemy osób:
  • z poprawną wymową
  • szybko uczących się
  • kontaktowych
  • o umiejętnościach interpersonalnych
  • chętnych do pracy
  • solidnych i odpowiedzialnych
  • studenci dzienni bardzo mile widziani!
  • Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • elastyczny, dostosowany do Twoich zajęć, czas pracy
  • umowę zlecenie
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.