Pracownik z językiem niemieckim [Rekrutacja prowadzona online]

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Łódź

5 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Pracownik z językiem niemieckim [Rekrutacja prowadzona online]
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 5-6-57138
Zakres obowiązków:

 

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za kontakt z Klientem mówiącym w języku angielskim i niemieckim - odbieranie połączeń przychodzących oraz zapytań mailowych, udzielanie wsparcia merytorycznego i rozwiązywanie problemów technicznych oraz administracyjnych

 

Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem
  • doświadczenie / wykształcenie w obszarze finansów / księgowości będzie dodatkowym atutem
Informacje dodatkowe:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Kursy, szkolenia i treningi wdrożeniowe na stanowisko
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 / 9-17
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych to osoba, która odpowiada za realizację telefonicznej obsługi obcojęzycznych klientów firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należą: kontakt telefoniczny z klientem (w języku obcym, np. angielski, niemiecki), kontrola zamówień od klientów pod kątem formalnym, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów lub ich właściwe ...
Praca Pracownik ds. Telefonicznej Obsługi Klientów Obcojęzycznych