Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownika do Działu Finansowo-Księgowego

Central European Engine Services Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5750 dni temu

Ogłoszenie numer: 49790, z dnia 2008-09-16

Aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Pełna obsługa kadr i płac,
  • Pomoc w księgowości.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku rachunkowość/finanse lub w trakcie studiów (zaocznych),
  • znajomość prowadzenia kadr i płac,
  • znajomość rachunkowości,
  • bardzo dobry j. angielski w mowie i piśmie,
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • dokładność, terminowość, staranność,
  • dobra znajomość MS Office,
  • mile widziana znajomość programu Softlab i/lub innych programów do obsługi firm

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę stałą od zaraz