Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Myślenice
PRACOWNIKA LABORATORIUM BETONU z doświadczeniem w zakresie chemii do betonu

Basf Polska sp. z o.o.
Myślenice
praca stacjonarna
5898 dni temu

Ogłoszenie numer: 41814, z dnia 2008-03-24

Dział Domieszek do betonu jest uznanym na polskim rynku producentem oraz dystrybutorem domieszek i dodatków do betonu. Należąc do największego koncernu chemicznego wprowadzamy na rynek szereg innowacyjnych rozwiązań od ponad dziewięciu lat. Celem rozszerzenia działu technicznego firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: Myślenice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie badań z wykorzystaniem dostępnych urządzeń, kontrolę jakości produktów, oraz przy współpracy z działem technicznym – prace badawczo rozwojowe.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
  • Zaangażowania
  • Chęci podnoszenia kwalifikacji
  • Wiedza na temat betonu i materiałów budowlanych będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym koncernie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia przygotowawcze do pełnienia obowiązków
  • Przyjazna atmosferę