Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Płock
PRACOWNIKIEM | Restauracji McDonald's w Płocku

PRACOWNIKIEM | Restauracji McDonald's w Płocku

McDonald's Polska Sp. z o.o.
Płock
praca stacjonarna
5878 dni temu

Ogłoszenie numer: 43995, z dnia 2008-05-13

McDonald's Polska Sp. z o.o.

„Jeśli jesteś� osobą ambitną i energiczna, zdecydowaną wziąć swoją przyszłość we własne ręce, ta oferta pracy na pewno Cię zainteresuje. ZOSTAŃ:

PRACOWNIKIEM
Restauracji McDonald's w Płocku

Miejsce pracy: Płock

 

Opis stanowiska


McDonald’s proponuje atrakcyjną pracę, poprzedzoną profesjonalnym, bezpłatnym szkoleniem, po którym:
  • poznasz wszystkie zasady produkcji w wielkiej firmie,
  • zaczniesz pracę odpowiedzialną, w doskonale zorganizowanym zespole,
  • godziny pracy dopasowane do Twoich potrzeb.

Wymagania

  • Doświadczenie w gastronomii nie jest wymagane.

Oferujemy

  • Jasne zasady oceny i awansu.
  • Uczciwe warunki zatrudnienia.
  • Otrzymasz pracę, która będzie wyzwaniem dla twoich ambicji i umiejętności, dając Ci możliwości awansu w myśl zasady:
    WSZYSTKO JEST MOŻLIWE, JEŚLI ZECHCESZ
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.