Praktyka w Wydziale Inkubacji i Nowych Rozwiązań

Orange Polska S.A.

Warszawa

16 dni temu

Praktyka w Wydziale Inkubacji
i Nowych Rozwiązań
Team Warszawa

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków przez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o praktykę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Opieka i wsparcie mentora
  • Wynagrodzenie
Zadania
Zadania
  • Asysta przy realizacji Programu Orange Fab dla startupów
  • Współpraca przy organizacji dużych wydarzeń promujących innowacyjność wśród pracowników i interesariuszy Orange Polska (np. Innovation Garden Summit, Orange Fab Club)
  • Pomoc przy redagowaniu strony Orange Fab, opartej na Word Press
  • Przygotowywanie tekstów promocyjnych m.in. wewnętrznych i zewnętrznych kanałów komunikacji firmy (portal, strona Orange Fab, social media itp.)
  • Opracowywanie wizualizacji i grafik, praca z Power Point na potrzeby promocji bieżących projektów wydziału
  • Współpraca przy poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań na rynku polskim i międzynarodowym
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • Posiadasz doświadczenie w pracach zespołowych (organizacje studenckie, prace sezonowe)
  • Dobrze znasz MS Office
  • Posiadasz umiejętność redagowania tekstów
  • Interesujesz się nowinkami technologicznymi
  • Jesteś otwarty/a na współpracę
  • Działasz szybko i skutecznie, również pod presją czasu
  • Charakteryzuje Cię optymizm i pozytywne nastawienie do pracy
  • Jesteś osobą dbającą o szczegóły
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii
  • Możliwości nauki i rozwoju w interesujących Cię obszarach
  • Wsparcie i opiekę mentora
  • Ciekawe wyzwania w pozytywnej atmosferze pracy
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
Poznaj stanowisko: Praktykant
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant