Praktykant - Asystent w Dziale Rekrutacji

P.B.A. Doradztwo Personalne

Poznań

367 dni temu

Grupa P.B.A. Doradztwo Personalne – Outsourcing (KRAZ: 459) działa od roku 1992. Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji, outsourcingu pracowniczego, audytów pracowniczych oraz kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej.

Praktykant - Asystent w Dziale Rekrutacji
Miejsce pracy: PoznańKogo szukamy:

 

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem, interesujesz się branżą HR, lubisz kontakt z ludźmi, a Twoim celem jest rozwój, to jest to idealna oferta dla Ciebie. Gwarantujemy wsparcie zespołu i dużą samodzielność w działaniu.


Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • wsparcie w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych (publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, direct search, umawianie spotkań)
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych
  • wspieranie codziennej pracy biura


Oferujemy:

  • możliwość zdobycie cennego doświadczenia w agencji personalnej
  • udział w dużych i znaczących projektach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczny harmonogram praktyk
  • współpracę z doświadczonym zespołem
  • referencje po odbyciu praktyk
  • możliwość nawiązania stałej współpracy

 

Do przesłanych dokumentów (w CV lub treści wiadomości) prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wysyłając CV wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez firmę P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest P.B.A. Doradztwo Personalne Jarosz, Bąkiewicz Sp. j. z siedzibą w Warszawie przy ul. Śmiałej 57. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem niniejszego procesu rekrutacyjnego z Twoim udziałem. Przed przekazaniem Twoich danych do potencjalnego pracodawcy zostaniesz poinformowany o nazwie potencjalnego pracodawcy oraz zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przekazanie swoich danych osobowych.

Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich poprawiania oraz usunięcia. Więcej informacji: Polityka prywatności
Poznaj stanowisko: Praktykant 
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant