Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Praktykant/ka ds. rekrutacji (płatna praktyka)

Cadring

Wrocław

6 dni temu

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • zamieszczanie ogłoszeń na portalach,
  • selekcja nadesłanych aplikacji,
  • udział w executive i direct search,
  • umawianie kandydatów na rozmowy rekrutacyjne,
  • współpraca z portalami ogłoszeniowymi i politechnikami,
  • sporządzanie profili kandydatów.
Wymagania:
  • wykształcenia wyższego, mile widziani studenci ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: Psychologia, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Nauki Społeczne),
  • umiejętności zdobywania i analizowania informacji,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1/B2,
  • samodzielności i zaangażowania w zakresie realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy płatną praktykę z możliwością rozwoju i nauki w obszarze rekrutacji na stanowiska specjalistyczne.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Do przesłanej oferty prosimy załączyć oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na powyższe stanowisko, prowadzonej przez firmę Comatec Poland Sp. z o.o. od 26 maja 2018 r.

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawienia, a także wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.”

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Poznaj stanowisko: Praktykant

Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praktykant Praca Praktykant

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Cadring.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (59)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (185)
Toruń (105)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (961)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (2079)
Radom (179)
Płock (51)
Opolskie:
Opole (186)
Nysa (69)