Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Praktykant/ka It Helpdesk/serwis

ECOLAB Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
6966 dni temu

Ogłoszenie numer: 10992, z dnia 2005-05-01

handel środkami hygieny, doradztwo, serwis.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Praktyka w dziale IT na stanowisku Help Desk/Serwis techniczny dla pracownikow firmy.

Wymagania

Ostatni rok studiów na wydziale informatyki lub pokrewnych. Znajomość instalacji i obsługi Windows 2000, XP, Pakietu Office 97, XP. Umiejętność instalacji urządzeń peryferyjnych. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole. Gotowość do pracy do 8 godzin dziennie. Praktyka od maja do końca sierpnia 2005.

Oferujemy

możliwość płatnej praktyki po okresie próbnym.