Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Praktykant / Praktykantka – Robotic Process Automation

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

20 godz. temu

Studiujesz albo jesteś już absolwentem? Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w największej w Polsce Grupie medialno – telekomunikacyjnej?

Aplikuj do Nas! Weź udział w płatnych praktykach!

PŁATNE PRAKTYKI WAKACYJNE

w Departamencie Optymalizacji i Rozwoju Procesów Biznesowych

Praktykant / Praktykantka
Robotic Process Automation
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: P/ES/RPA
Twoje Zadania:
  • Wsparcie w toczących się projektach z obszaru robotyzacji procesów biznesowych i business proces mining, m.in:
    • analiza i identyfikacja potencjalnych procesów do robotyzacji
    • przygotowanie koncepcji robotyzowanych procesów
    • przygotowanie dokumentacji projektowej
    • analiza procesów we wskazanych obszarach
Nasze Oczekiwania:
  • Student/studentka IV - V roku studiów - preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie – ze szczególnym uwzględnieniem analizy biznesowej
  • Minimum podstawowa znajomość: C#, .NET, PL/SQL
  • Znajomość język angielski w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość notacji BPMN/UML
  • Zaangażowanie i świetna organizacja pracy
  • Dokładność oraz umiejętność myślenia analitycznego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
Oferujemy:
  • Udział w pracach projektowych zespołu pracującego nad wdrożeniem robotów klasy RPA
  • Poznanie narzędzi klasy Robotic Process Automation, sposobu analizy procesów pod robotyzację a także kolejnych kroków wdrożenia i utrzymania robotów
  • Poznanie rozwiązania Business Proces Mining
U nas masz zawsze:
  • Wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk
  • Informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Praktyki w terminie: lipiec – sierpień lub sierpień - wrzesień

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Praktykant

Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praktykant Praca Praktykant

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (745)
Wałbrzych (64)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (166)
Lubelskie:
Lublin (269)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (985)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2330)
Radom (177)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (248)