Praktykant w Departamencie Zarządzania Produktami

Bank Ochrony Środowiska S.A.

Warszawa

16 dni temu

Bank  Ochrony Środowiska S.A.
poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przeniesienie regulacji wewnętrznych z aplikacji DGA do nowego formatu
  • analiza dostępnych na rynku produktów dla wszystkich grup klientów
  • wsparcie zespołu Zarządzania Produktami w codziennych obowiązkach

Wymagania:

  • pozytywna energia, uśmiech, zaangażowanie
  • dyspozycyjność do odbycia co najmniej miesięcznych praktyk
  • status studenta
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • bezpłatna praktyka w banku w Departamencie Zarządzania Produktami
  • unikalna szansa poznania specyfiki Banku i produktów bankowych przygotowanych z myślą o człowieku i środowisku
  • zdobycie wiedzy z zakresu produktów bankowych, technik i standardów sprzedaży oraz systemów operacyjnych i procedur
  • elastyczne godziny pracy
  • rozwój zawodowy wspierany przez Mentora – bezpośredniego przełożonego

Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Informacje o wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, o których mowa w ogłoszeniu są niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku. Dane, o których mowa powyżej są przetwarzane wyłącznie w celu wyboru najlepszego kandydata na oferowane stanowisko.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Praktykant
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant