Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Praktykant w Kancelarii Prawnej

Rödl & Partner

Wrocław

1 dzień temu

Jeśmy jedną z największych firm doradczych w Niemczech z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 108 biur w 50 krajach. Od 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Jako firma doradcza uzyskujemy liczne wyróżnienia w konkursach branżowych. Zdobyliśmy m.in. pierwsze miejsce w rankingu firm księgowych oraz firm outsourcingu procesów biznesowych w księgowości „Book of Lists” (2017). Zostaliśmy też odznaczeni tytułem „Odpowiedzialny pracodawca – Lider HR 2017” przyznawany najlepszym pracodawcom w Polsce. Otrzymaliśmy również wyróżnienie za budowanie wizerunku pracodawcy z wyboru przyznawanej przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych.

W Rödl & Partner zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym i wypoczynkiem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom nie tylko komfortowe warunki pracy, lecz również możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach.

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków
  • wsparcie pracowników merytorycznych Kancelarii w realizacji zadań
  • pomoc przy sporządzaniu projektów umów
  • wyszukiwanie orzecznictwa sądowego i interpretacji
  • sporządzanie projektów korespondencji w języku obcym
  • prace tłumaczeniowe, prace biurowe i administracyjne
Poszukiwane kompetencje
  • studenci III-V roku lub studiów prawniczych
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • ogólna znajomość prawa m. in. prawa cywilnego i handlowego, spółek i prawa pracy
  • mile widziana ukończona praktyka w innej Kancelarii
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
Oferujemy
  • wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy
  • elastyczne godziny odbywania praktyk
  • dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
  • miłą atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez  Roedl Outsourcing sp. z o.o., ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa dla celów rekrutacji  na potrzeby spółek z grupy Rödl & Partner w Polsce. Podane dane mogą być przekazane dla realizacji wskazanych celów innym podmiotom z grupy Rödl & Partner w Polsce (Roedl Audit sp. z o.o., Roedl, Majchrowicz-Bączyk Kancelaria Prawna sp.k., Roedl Consulting sp. z o.o., IT Roedl Consulting sp. z o.o. sp.k.). Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Dlaczego warto?

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Na rynku polskim funkcjonuje z powodzeniem od ponad 25 lat, doradzając firmom z różnych branż i segmentów.

Niemieckie standardy przekładają się na rzetelność i jakość, które w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowników sprawiają, że usługi Rödl & Partner doceniane są przez międzynarodowych przedsiębiorców. Nasi prawnicy, doradcy podatkowi, specjaliści w zakresie doradztwa biznesowego i IT oraz biegli rewidenci świadczą usługi w 108 biurach w 50 krajach. Zatrudniamy 4500 pracowników, którzy cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie.

Proces rekrutacji

KrokSelekcja aplikacji
KrokPoznajmy się
KrokOko w oko z przełożonym
KrokWitamy w Rödl & Partner
KrokTo jeszcze nie koniec…

Opinie pracowników

Edyta Przybyła

Młodsza Księgowa

Rödl & Partner to miejsce, w którym w gronie specjalistów i wspaniałych ludzi mogę przekładać wiedzę na praktykę, jak również zdobywać cenne doświadczenie zawodowe. Firma stawia na kompleksową obsługę Klienta zarówno krajowego jak i zagranicznego dzięki czemu mogę uczestniczyć w wielu różnorodnych procesach i każdego dnia się rozwijać…

Justyna Pomorska-Porębska

Manager, doradca podatkowy

Moja przygoda z Rödl & Partner rozpoczęła się dziesięć lat temu. W tym okresie miałam możliwość pracy na różnych stanowiskach począwszy od Praktykanta aż do Menagera. W Rödl & Partner zdobyłam szerokie umiejętności i bogate doświadczenie pod okiem nie tylko specjalistów ale jednocześnie wspaniałych i zaangażowanych ludzi. Każde dzień pracy to nowe wyzwania zawodowe, które daje mi wiele radości i satysfakcji. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że Rödl & Partner to przestrzeń, w której tworzą się zarówno relacje biznesowe, zawodowe jak i koleżeńskie. Dla każdego kto chce zdobywać doświadczenie i podejmować wyzwania w branży doradczej Rödl & Partner jest świetnym wyborem!

Więcej

Poznaj stanowisko: Praktykant

Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praktykant Praca Praktykant

Aplikujesz na ogłoszenie