Zobacz więcej ofert pracy

Praktykant

Doradcy24 S.A.
Poznań
praca stacjonarna
3828 dni temu

Ogłoszenie numer: 338051, z dnia 2013-11-11

Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Praktykant

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Praktyka na tym stanowisku daje możliwość pracy i tym samym, w ramach projektu tworzenia zawodu Doradcy Finansowego, możliwość kontynuowania kariery zawodowej na stanowisku Doradcy Finansowego.

Branża finansowa jest jest jedną z najlepiej płatnych i najdynamiczniej rozwijających się branży w Polsce. Polacy często korzystają z pożyczek i kredytów, a rosnąca ilość zamożnych Polaków potrzebuje edukacji w kwestii możliwych inwestycji i rosnących potrzeb lokowania pieniędzy w dochodowych przedsięwzięciach. Potrzebujemy ludzi, którzy fachowo i skutecznie pomogą im podjąć dobre decyzję.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • Umiejętność budowania relacji z klientami,
  • Bardzo dobra komunikatywność,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Uczestniczenie w stałych terminach biurowych, w tym w szkoleniach,
  • Rzetelność i uczciwość,
  • Orientacja na rozwój i rezultat.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu rynku i produktów finansowych,
  • Doświadczenie w branży finansowej bądź handlowej.

Oferujemy

7 ATUTÓW DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

  • Najpierw Cię przeszkolimy -edukacja finansowa w Polsce jest na niskim poziomie - dowiesz się na czym polegają poszczególne rozwiązania finansowe, jak dobrać najkorzystniejszy produkt dla klienta oraz jakie są korzyści i zagrożenia z poszczególnych rozwiązań.
  • Koszty szkoleń w pełni ponosi spółka Doradcy24 S.A. szkolimy m.in. z:
    Rynku: kapitałowego, kredytowego, ubezpieczeniowego, nieruchomości, emerytalnego oraz Optymalizacja umów finansowych, Programów oszczędnościowo-inwestycyjnych, Podstawy prawnych, Time management  ale także z Komunikacji interpersonalnej, NLP, Psychologii sprzedaży, Technik negocjacyjnych , Target planning.
  • Nauczymy Cię rozmawiać z klientem tak, by ten miał pewność że rozwiązanie finansowe, jakie proponujesz jest dla niego skrojone na miarę.
  • Damy Ci dostęp do Naszych klientów i poznasz cały know-how zdobywania kolejnych klientów, dzięki temu ciągle będziesz mógł generować wyniki (projekt Akademia FinansowaD24).
  • Edukujemy po to by zbudować spójny zespół i móc współpracować z Tobą długofalowo – proponujemy płatną praktykę (umowa zlecenie, umowa o pracę, własna działalność w zależności od modelu współpracy).
  • Dajemy narzędzia w postaci telefonu i laptopa służbowego – w celu ułatwienia i poprawy komfortu pracy.
  • Możliwość budowania doświadczenia popartego uzyskaniem licencji m.in.:
    licencji Komisji Nadzoru Finansowego, a także certyfikatów Instytucji Finansowych (pierwsze licencje już w listopadzie!)