Praktyki, Zarządzanie Ryzykiem Informatycznym (Zespół FSI)

EY Polska

Warszawa

24 dni temu

Poszukujemy praktykantów do zespołu Zarządzania Ryzykiem Informatycznym (FSI).

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Praca w Zespole Zarządzania Ryzykiem Informatycznym Pracując dla naszych klientów pilnujemy, by obszar IT i bezpieczeństwa informacji przyczyniały się do wzrostu wartości biznesu, zwiększenia skuteczności działania oraz ograniczenia ryzyk. Nie ograniczamy się do kwestii technologicznych – jesteśmy świadomi, jak ważne jest uwzględnienie biznesowego punktu widzenia.

Twoje główne zadania:
  • Dołączając do naszego zespołu będziesz brać udział w projektach audytowych i doradczych następujących obszarach:
  • audyty obszarów IT
  • przeglądy bezpieczeństwa
  • analiza środowiska informatycznego pod kątem zgodności z aktami prawnymi, w tym w szczególności pod kątem zgodności z Rozporządzeniem UE i Rady o Ochronie Danych Osobowych
  • analiza procesów biznesowych wspieranych przez systemy informatyczne
  • identyfikacja i analiza ryzyk oraz weryfikacja mechanizmów kontrolnych w systemach informatycznych
  • ocena dojrzałości procesów w obszarze IT i bezpieczeństwa
  • planowanie ciągłości działania
  • optymalizacja działań oraz wsparcie w zarządzaniu dużymi programami IT
  • IT due diligence w procesach fuzji i przejęć
Potrzebne umiejętności i doświadczenie:
    Od kandydatów - studentów i absolwentów studiów magisterskich - oczekujemy:
  • zainteresowania technologiami informatycznymi oraz zagadnieniami z zakresu ochrony danych, w tym w szczególności danych osobowych (data protection, data privacy) a także zarządzania danymi i jakością danych (data quality, information intelligence)
  • chęci rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług
  • wiedzy o zastosowaniu rozwiązań informatycznych w biznesie
  • zdolności analitycznych
  • dobrych wyników na studiach
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania
Oferujemy:
  • Kwalifikacje oraz certyfikaty
  • Zróżnicowane doświadczenie w różnych zespołach
  • Indywidulna mapa szkoleń
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Dedykowany  Career Counselor
  • Program EY Care&Wellness
  • Owoce w biurze
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

EY (dawniej Ernst & Young)

to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych.

Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, a pracujemy w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.
Poznaj stanowisko: Praktykant
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant