Praktyki Letnie 2021

ABB Power Grids Poland Sp. z o.o.

Łódź

1 godz. temu

Praktyki Letnie 2021
Hitachi ABB Power Grids is a pioneering technology leader that is helping to increase access to affordable, reliable, sustainable and modern energy for all. We help keep your lights on, the factories running, our hospitals and schools open. Come as you are and prepare to get better as you learn from others. Bring your passion, bring your energy, and plug into a team that appreciates a simple truth: Diversity + Collaboration = Innovation

Hitachi ABB Power Grids jest liderem pionierskich technologii, które zwiększają dostępność do niezawodnej, zrównoważonej i przystępnej dla każdego nowoczesnej energii. Pomagamy ci utrzymać zapalone światło, pracujące fabryki, otwarte szkoły i szpitale. Bądź sobą i przygotuj się na doskonalenie siebie poprzez naukę od innych. Podłącz swoją pasję i energię do naszego zespołu, który wyznaje prostą zasadę: różnorodność + współpraca = innowacja.

 

Zlokalizowane w sercu Polski zakłady Hitachi ABB Power Grids są największym ośrodkiem produkcyjnym naszej firmy w kraju. Fabryki w Łodzi to jedne z największych i najważniejszych na świecie zakładów, produkujących transformatory rozdzielcze, transformatory mocy, komponenty transformatorowe oraz elementy izolacyjne. W Łodzi znajduje się również Centrum Technologiczne, które dostarcza rozwiązania i realizuje projekty dla biznesu transformatorowego, a także Globalne Centrum Inżynieryjne, które stanowi zespół inżynierów specjalizujący się w projektowaniu transformatorów.

 

Zapraszamy ambitnych, zorientowanych na rozwój i poszukiwanie wyzwań studentów i absolwentów do wzięcia udziału w organizowanych przez nas PŁATNYCH PRAKTYKACH, które są szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego i pracy w firmie zorientowanej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

 

W Łodzi, poszukujemy studentów i absolwentów do następującego działu:

 • ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ.
 • IT.
 • PLANOWANIA.
 • PRODUKCJI.
 • R&D.
 • ZAOPATRZENIA.
 • KONSTRUKCYJNEGO.
 • SPRZEDAŻY I MARKETINGU.
Zadania:

 

Studenci i absolwenci odbywający praktyki w naszych strukturach, będą mieli okazję zapoznać się z pracą zakładów produkcyjnych, wspierać działy w ich codziennej pracy i realizowanych projektach. Chcemy, aby to właśnie wypracowane przez naszych Praktykantów rozwiązania miały wpływ na funkcjonowanie i wyniki naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że to realność wykonywanych zadań zaowocuje nabyciem najcenniejszych umiejętności i doświadczenia zawodowego.

 

Wymagania:

 

Poszukujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych, swobodnie porozumiewających się w języku angielskim.

 

Preferowane kierunki studiów:

 • Elektryka, elektrotechnika, elektronika.
 • Informatyka.
 • Automatyka i robotyka.
 • Mechanika.
 • Logistyka.
 • Zarządzanie, inżyniera produkcji, zarządzanie jakością.

Zależy nam na osobach, które dążą do uzyskania jak najlepszych rezultatów, dobrze odnajdują się zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej, dla których słowa: wyzwanie, jakość, współpraca i zmiana nie są obce.

 

Jeżeli jesteś osobą chętna do nauki, ambitną i zaangażowaną - DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

 

Benefity:
 • Atrakcyjne wynagrodzenie.
 • Elastyczny czas pracy,.
 • Praca zdalna lub hybrydowa.
 • Możliwość wykorzystania swojej wiedzy teoretycznej w praktyce.
 • Wsparcie Opiekuna Praktyk.
Hitachi ABB Power Grids is a global technology leader with a combined heritage of almost 250 years, employing around 36,000 people in 90 countries. Headquartered in Switzerland, the business serves utility, industry and infrastructure customers across the value chain, and emerging areas like sustainable mobility, smart cities, energy storage and data centres. With a proven track record, global footprint and unparalleled installed base, Hitachi ABB Power Grids balances social, environmental and economic values, and is committed to powering good for a sustainable energy future, with pioneering and digital technologies, as the partner of choice for enabling a stronger, smarter and greener grid. www.hitachiabb-powergrids.com

Poznaj

ABB

ABB jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Wzbogacając produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych o rozwiązania cyfrowe, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoi 105 tys. pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują ponad 130‑letnią historię ABB. 

Poznaj stanowisko: Praktykant 
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant