Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Prawnik / Specjalista ds. prawnych

Home Group sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4822 dni temu

Firma deweloperska działająca na warszawskim rynku mieszkaniowym poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Obsługa prawna bieżącej działalności Spółki
  • Przygotowywanie i opiniowanie umów we wszystkich fazach procesu inwestycyjno-budowlanego
  • Przygotowywanie  wewnętrznych procedur na potrzeby Spółki
  • Reprezentowanie Spółki przed organami administracji publicznej
  • Współpraca z kancelarią notarialną
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze  i rozpoczęcie aplikacji radcowskiej (co najmniej jeden rok)
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w obsłudze prawnej projektów nieruchomościowych
  • Praktyczna znajomość obsługi prawnej procesu inwestycyjno-budowlanego
  • Praktyczna znajomości zagadnień prawa cywilnego i postępowania cywilnego, prawa spółek handlowych, prawa budowlanego i administracyjnego
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu pracy i inicjatywa w działaniu
Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
    Możliwość rozwoju zawodowego
Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zgoda obowiązuje do odwołania. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.