Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie Lublin Krupier Lublin
Prezenter / prezenterka / krupier gier online

SACCO PL sp. z o.o
Lublin
pełny etat / część etatu
umowa zlecenie
praca stacjonarna
rekrutacja online
324 dni temu

SACCO PL jest związana z wykonywaniem i nadawaniem nagrań audio i wideo przez Internet oraz innymi powiązanymi działaniami. SACCO PL reprezentuje się jako - Amber Studios.

Naszymi klientami są platformy z krupierami na żywo, opracowują oni oprogramowanie do gier hazardowych, a nasze relacje z nimi to B2B. Zapewniamy im środowisko studyjne do filmowania oraz infrastrukturę do transmisji wideo.

Miejsce pracy: Lublin

Szukasz interesującej pracy w Lublinie?

Dołącz do naszego zespołu Amber Studios.

Opis stanowiska:
  • nasza oferta pracy wyróżnia się od innych ofert pracy dla młodych ludzi w Lublinie.
  • tutaj głównym zadaniem jest przedstawienie gry przed kamerą zgodnie z instrukcją.
  • nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie zawodowe - przeszkolimy Cię.
  • brzmi dobrze? Czekamy na Twoje CV
Wymagania:
  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane,
  • wszystkiego Cię nauczymy,
  • uważność, punktualność i umiejętność planowania czasu,
  • gotowy na nowe możliwości.
Oferujemy:
  • elastyczny grafik, wybierz sobie kiedy i ile chcesz pracować,
  • stawka od 24 - 46,10 zł/ godz. brutto zaplanuj sobie czas i swój budżet,
  • obowiązkowe oficjalne zatrudnienie (abyś czuł/-a się bezpiecznie),
  • nowoczesna i przytulna przestrzeń biurowa z kawą, owocami, przekąskami oraz profesjonalnymi fotelami masującymi,
  • motywujemy programem premiowym (abyś zrozumiał/-a jak zwiększyć swoje dochody),
  • rozwój kariery w naszej międzynarodowej firmie,
  • płatne szkolenie,
  • nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia zawodowego - przeszkolimy Cię tak, aby w ciągu 5 dni przygotować Cię do podjęcia pracy - to zależy od Twojej dyspozycyjności.