Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka Prezesa

    Medea Health   Warszawa, Mokotów    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    1 dni
    Twój zakres obowiązków: Obsługa recepcji - zarządzanie korespondencją, przyjmowanie gości, nadzór nad kalendarzem Prezesa, prowadzenie biura oraz koordynacja i realizacja zadań administracyjnych, organizację spotkań wewnętrznych, zewnętrznych oraz podróży służbowych w Polsce i za...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu Spółdzielni

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA KOZANÓW IV
Wrocław, ul. Kolista 11
prezes
praca stacjonarna
224 dni temu
Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Kozanów IV” we Wrocławiu
z siedzibą przy ul. Kolistej 11, 54-152 Wrocław,

ogłasza konkurs na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kolista 11

Oferty należy składać do 12 października 2023r. do godz. 15:00

w Sekretariacie Spółdzielni przy ul. Pałuckiej 71 we Wrocławiu lub za pomocą przycisku aplikowania.

Wymagania kwalifikacyjne, wykaz dokumentów oraz pełna treść ogłoszenia dostępne są w Sekretariacie Spółdzielni
oraz na stronie www.kozanow4.pl