Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    asystent
    7 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

Przedsiębiorstwo Usługowe GOS-ZEC Sp. z o.o
Legnica
praca stacjonarna
1267 dni temu

Przedsiębiorstwo usługowe GOS-ZEC specjalizujące się w obsłudze firm i instytucji w zakresie utrzymania czystości oraz fizyczną i techniczną ochroną osób i mienia poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: Prezes G-Z 30/10/2020
Zadania:

Spółka z wyzwaniami w zakresie funkcjonowania operacyjnego poszukuje Prezesa Zarządu, który przeprowadzi restrukturyzację spółki polegającej na:

  • planowaniu i koordynowaniu działań w stosunku do instytucji zewnętrznych, nadzorujących oraz kontrolnych,
  • współpracy z kancelariami prawniczymi oraz konsultantami firm zewnętrznych,
  • prowadzeniu korespondencji firmowej,
  • proponowaniu rozwiązań organizacyjnych, prawnych i operacyjnych dla spółki.
Wymagania:
  • umiejętności przeprowadzania restrukturyzacji spółki,
  • znajomości zagadnień prawnych związanych z restrukturyzacją działalności spółki,
  • posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • umiejętności podejmowania decyzji w zmieniających się warunkach,
  • asertywności, wysoko rozwiniętych zdolności przywódczych i interpersonalnych,
  • wysokiej kultury osobistej, samodzielności i zaangażowania,
  • doskonałej organizacji własnego czasu pracy.
Oferujemy:
  • W przypadku sukcesu w restrukturyzacji firmy, możliwość współpracy przy następnych projektach

Poznaj

DGP DOZORBUD Grupa Polska Sp. z o.o.

Przez 30 lat swojej działalności Grupa Kapitałowa DGP wypracowała wartości jakimi się kieruje w procesach biznesowych. Do najważniejszych z nich należą

  • jakość
  • odpowiedzialność
  • wiarygodność
  • partnerstwo

Jesteśmy jedną z największych w Polsce grup firm świadczących usługi outsourcingu dla biznesu. Specjalizujemy się w branży ochrony, sprzątania i żywienia. Nasze usługi dedykujemy dla przedsiębiorstw, instytucji, placówek administracji państwowej i wojska. Swoją działalnością obejmujemy obszar całego kraju poprzez sieć oddziałów i placówek terenowych. Jesteśmy z Państwem już 30 lat. To dzięki partnerskiej współpracy zdobyliśmy doświadczenie i kompetencję, którym dzisiaj dzielimy się z naszymi Klientami. W swojej działalności kierujemy się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Jako doświadczony dostawca usług outsourcingowych zapewniamy swoim Klientom korzyści w sferze ekonomicznej i społecznej. Celem nadrzędnym jest skuteczność realizacji celów naszych Klientów. Jednak beneficjentami naszej strategii działania nie są wyłącznie Klienci. Zatrudniając ponad 6 000 pracowników bycie odpowiedzialnym i wiarygodnym pracodawcą jest dla nas priorytetem. Nasze działania prowadzimy w sposób etyczny i transparentny. Jesteśmy zwolennikami stałego dialogu z naszymi partnerami: Klientami, Dostawcami i Pracownikami. Misją Grupy Kapitałowej DGP jest dostarczanie najwyższej jakości usług w atmosferze wzajemnego szacunku i zaufania.