Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    4 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

PHU Piotr Adam Dąbrowski "Spedition Dąbrowski"
Wałbrzych
praca stacjonarna
1197 dni temu

Poszukujemy pracownika na stanowisku:

Miejsce pracy: Wałbrzych

Opis stanowiska:

  • zarządzanie całokształtem działalności spółki Spedition  Dąbrowski Transport Spedycja Logistyka i Dystrybucja na bardzo wzrostowym rynku B2B, kierowanie pracą Zarządu,
  • wyznaczanie i realizacja strategii spółki,
  • tworzenie i wdrażanie planów i działań krótkoterminowych we wszystkich obszarach funkcjonalnych  spółki,
  • operacyjne zarządzanie spółką,
  • odpowiedzialność za kluczowe działy firmy oraz kierowanie ich pracą,
  • realizacja  założonego budżetu i bieżąca kontrola kosztów działalności firmy,
  • odpowiedzialność za wynik finansowy spółki,
  • kontakt z interesariuszami i budowanie pozytywnego wizerunku Spółki,
  • odpowiedzialności za realizację obowiązków sprawozdawczych i formalnych wynikających z przepisów prawa • raportowanie do Zarządu Spółki.

Wymagania:

  • mocna orientacja na sukces, przedsiębiorczość, gotowość do wiązania wynagrodzenia z osiągniętymi wynikami Spółki
  • zdolność do ekonomicznej analizy procesów zachodzących na rynku i w Spółce
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne/finansowe)
  • minimum 5-letnie doświadczenie w podobnej roli, udokumentowane osiągnięcia w zarządzaniu spółką prawa handlowego
  • strategiczne zrozumienie rynku i potrzeb klientów
  • doświadczenie profesjonalne we wskazanym w opisie zakresie działalności Spółki
  • wysokie umiejętności przywódcze, organizatorskie i negocjacyjne
  • bardzo dobre umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem
  • wysoki poziom przedsiębiorczości i sprawczości
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • działanie na szybko rosnącym rynku i w Spółce zorientowanej na rozwój
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • przedsiębiorczy i skuteczny zespół
  • znaczna samodzielność i decyzyjność w ramach realizowanej strategii
  • narzędzia pracy