Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    9 godz.
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

Rada Nadzorcza Opolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Przyszłość"
Opole
praca stacjonarna
1110 dni temu

Ogłoszenie numer: 4438104, z dnia 2021-04-12

Ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Opolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyszłość”

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska

  • kierowanie pracą Zarządu Spółdzielni
  • nadzór i kontrola pracy zastępcy Prezesa oraz Głównego Księgowego
  • onicjowanie i realizowanie działań nie zastrzeżonych do kompetencji Zarządu i mających na celu dobro Spółdzielni
  • zastępstwo w przypadku nieobecności pozostałych członków Zarządu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne, ekonomiczne lub menadżerskie,
  • co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku członka zarządu lub sprawowanie funkcji członka zarządu w spółce prawa handlowego, bądź na innym samodzielnym stanowisku kierowniczym,
  • znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych,
  • umiejętność weryfikacji i sporządzania sprawozdań, planów oraz analiz ekonomiczno – finansowych,
  • znajomość zarządzania projektami inwestycyjnymi lub badawczo – rozwojowymi,
  • doświadczenie z zakresu oceny projektów lub analizy ryzyka,
  • znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem oraz kierowaniem zespołem pracowników,
  • pełną zdolność do czynności prawnych,

Wymagania dodatkowe:

  • posiadanie studiów podyplomowych, szkoleń uzupełniających i uprawnień w zakresie zarządzania nieruchomościami, zamówień publicznych, ochrony informacji niejawnych,
  • dobra organizacja pracy, umiejętności pracy pod presją czasu,
  • przedstawienie referencji z 2 ostatnich miejsc pracy.

Oferta powinna zawierać:

  1. list motywacyjny,
  2. CV (bez wizerunku),
  3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy oraz inne posiadane uprawnienia,
  4. oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowniczym,
  5. oświadczenie o niekaralności ( przed podpisaniem umowy o pracę należy dostarczyć informację z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności,
  6. Koncepcję rozwoju OSM „Przyszłość” – maksymalnie 20 stron.

Rada Nadzorcza dopuszcza uzupełnienie przez Kandydata dokumentów z punktów 3-5 podczas rozmowy kwalifikacyjnej.