Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Zarządu ds. Administracyjnych

    FRIZO Sp. z o.o.   Warszawa, Wiertnicza 108    praca stacjonarna
    asystent
    4 dni
    Poszukujemy osoby świetnie zorganizowanej, uśmiechniętej, która zharmonizuje prace Zarządu, podejmie bieżące wyzwania i sprawi, że wszyscy będą się w tym miejscu doskonale czuli. No i oczywiście takiej osoby, która dopilnuje, aby w biurowej rzeczywistości nigdy nie zabrakło...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes

Zespół Rzeczoznawców Samochodowych, Maszyn i Urządzeń Automobilklub Nowy Świat Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1506 dni temu

Ogłoszenie numer: 3268208, z dnia 2020-03-23

STOWARZYSZENIE RZECZOZNAWCÓW TECHNIKI SAMOCHODOWEJ I RUCHU DROGOWEGO „AUTOMOBILKLUB” poszukuje:

Kandydata na stanowisko Prezesa w spółce z o.o. której jest właścicielem.

Prezes

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Restrukturyzacja i oddłużenie – główne zadanie;
  • Koordynacja działań spółki, zarządzanie i nadzorowanie działalności Spółki;
  • Współtworzenie strategii Spółki oraz nadzór nad jej realizacją;
  • Realizacja projektów inwestycyjnych Spółki;
  • Zarządzanie operacyjne obszarami ekonomiczno-finansowymi oraz projektów i rozwój Spółki;
  • Nadzór nad obszarami techniczno-inwestycyjnymi i administracyjno - organizacyjnymi Spółki.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, lub wykształcenie wyższe uzyskane za granicą uznane w Rzeczypospolitej Polskiej, na podstawie przepisów odrębnych;
  • Wiedzę z zakresu działalności Spółki;
  • Dobra znajomość szeroko pojętej branży motoryzacyjnej;
  • Prawo jazdy kat. A i B;
  • Umiejętności dokonywania analizy zagadnień w Spółce wraz z opracowywaniem skutecznych strategii rozwoju Spółki i wypełniania zadań uzgodnionych z właścicielem Spółki;
  • Umiejętności interpersonalnych umożliwiających efektywne wykorzystanie potencjału kadrowego Spółki i elastyczne jego dostosowywanie do zmian zachodzących w jej otoczeniu;
  • Znajomość języków obcych, koniecznie angielski techniczny;
  • Gotowość objęcia funkcji Prezesa Zarządu w ciągu 14 dni od chwili rozstrzygnięcia konkursu;
  • Doświadczenia zawodowego w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania ze środków publicznych/Unii Europejskiej;
  • korzystanie w pełni z praw publicznych;
  • posiadanie pełnej zdolność do czynności prawnych.

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole;
  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.

W pierwszym etapie oczekujemy przesłania:

  • CV oraz list motywacyjny;

W kolejnym etapie po rozmowach kwalifikacyjnych będziemy oczekiwali:

  • kopie dokumentów potwierdzających co najmniej 5-letni okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub świadczenia usług na podstawie innej umowy lub wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek;
  • kopie dokumentów potwierdzających co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
  • kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe umiejętności (np. referencje, rekomendacje, certyfikaty, poświadczenia bezpieczeństwa, szkolenia, kursy);
  • informacje dotyczące aktualnie pełnionych funkcji w organach innych podmiotów;
  • koncepcję funkcjonowania Spółki;
  • zaświadczenie o niekaralności.