Próbkobiorca (Branża Paliw i Chemikaliów)
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Braniewo
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa zlecenie
3 dni temu

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

 

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

 

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Próbkobiorca (Branża Paliw i Chemikaliów)
Miejsce pracy: Braniewo
Opis stanowiska:
  • Pobór próbek węgla, biomasy, paliw na terenie Braniewa i okolic podczas załadunków na wagony lub samochody
Wymagania:
  • Wymóg konieczny to twoja dyspozycyjność na pełen etat 
  • Sprawność i dobra kondycja fizyczna ponieważ pobór próbek węgla w tempie nie należy do najlżejszych z możliwych prac 
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz - przeszkolimy i nauczymy praktycznie wszystkiego
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie z wypłatą zawsze na czas
  • Jasne, przejrzyste zasady współpracy
  • Dużą swobodę w działaniu 
  • Wsparcie doświadczonych osób 
  • Praktyczne doświadczenie w Branży Paliw i Chemikaliów

Poszukujemy osób dodatkowych do współpracy w związku ze zwiększoną ilością zleceń w naszym obszarze. W zależności od sytuacji jesteśmy w stanie zapewnić zatrudnienie na umowę zlecenie na okres minimum 3 miesięcy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku aplikowania.


Klikając w przycisk „aplikuj teraz" zgadzasz się na przetwarzanie przez J. S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z polityką ochrony danych osobowych  w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aplikuj teraz

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Podobne oferty