Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Próbkobiorca
J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o.
Szczecin
pracownik fizyczny
umowa zlecenie
rekrutacja online
15 godz. temu

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.  

 

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.  

 

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 800 osób.  

 

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: 

Próbkobiorca
Miejsce pracy: Szczecin

Pozwól, że od razu wyjaśnimy jaki kandydat na Próbkobiorcę jest dla nas najcenniejszy: taki, który jest nastawiony na komunikację i współpracę z Klientem. Poza tym potrafi dostosować się do zmieniających się planów dnia. Nie lubi siedzenia za biurkiem tyko za kierownicą, gdyż większość dnia spędza w trasie. 

 

Najważniejsze na tym stanowisku to pobór próbek od Klienta (np. woda, gleba) ze szczególnym zachowaniem określonych norm. My zadbamy o sprzęt, sprawne auto i dostarczenie odpowiedniej dawki wiedzy.

Co od Ciebie oczekujemy? 
  • Czynne prawo jazdy kat. B 
  • Dokonywania poborów zgodnie z zasadami i normami, gdyż jakość jest dla nas priorytetem 
  • Pobór i odbiór próbek w określonych ramach czasowych z zachowaniem zasad w ruchu drogowym (mandaty płacisz sam)
Poza wiedzą i zdobyciem doświadczenia damy Ci: 
  • Umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę) z wypłatą na czas 
  • Telefon służbowy z możliwością korzystania do celów prywatnych 
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania do celów prywatnych na preferencyjnych warunkach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Podobne oferty