Product / Brand Manager - banża kosmetyczna [rekrutacja online]

Eagle Recruitment

Warszawa

46 dni temu

Dla naszego klienta - największego polskiego producenta oraz eksportera kosmetyków poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Product / Brand Manager - banża kosmetyczna
[rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa
Stawka: 10 000 - 12 000 brutto
Forma współpracy : UoP

Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Uczestnictwo na każdym etapie wprowadzania produktów (od powstania składu produktu, kreacji, budowania strategi komunikacji marketingowej po działania promocyjne)
  • Nadzór nad kreacją materiałów komunikacji marketingowej ATL/BTL
  • Zarządzanie wybranymi markami oraz określanie jej kierunku
  • Opracowanie całorocznego planu marketingowego w ramach powierzonego budżetu
  • Monitorowanie skuteczności działań reklamowo–promocyjnych;
  • Analiza rynku oraz konsumenta w celu identyfikacji możliwości rozwojowych
  • Kreowanie i dbałość o wizerunek firmy
  • Ścisła współpraca z pionem finansowym w celu ustalania strategi cenowej i realizacji założonych celów.
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek od zera (z pozycji firmy produkcyjnej)
  • Bardzo dobra znajomość marketingu produktowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży beauty !
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w przedziale 10 000 – 12 000 zł brutto w oparciu o dowolną formę zatrudnienia (możliwość negocjacji stawki dla osób z dużym doświadczeniem)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samodzielne stanowisko z realną możliwością wpływu na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w dynamicznie rozwijającej się, stabilnej organizacji

Poznaj