Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRODUCT MANAGER (AGD/RTV)

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4915 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, spółki akcyjnej z branży elektronicznej, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. AGD/pWW/11/10

Zadania:
  • budowanie i wdrażanie strategii sprzedaży produktów AGD/RTV przez kanał B2B
  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z partnerami handlowymi (klienci i dostawcy)
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • kształtowanie polityki cenowej dla powierzonej linii produktów
  • regularne przekazywanie klientom informacji o sprzedawanych produktach oraz bieżącej ofercie
  • analiza rynku i konkurencji
  • przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych i promocyjnych
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz rotacji magazynowej

  • Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość kategorii produktów AGD/RTV
  • znajomość rynku AGD/RTV
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • komunikatywność, zaangażowanie i aktywność

  • Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie
  • perspektywy rozwoju

  • recruit_bottom2.jpg