Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Product Manager (Branża: AGD, RTV, KIDS)

al.to

Kraków

272 dni temu

Jeśli szukasz zajęcia, które pozwoli Ci rozwijać Twoje umiejętności, wiedzę i zainteresowania, to spróbuj swoich sił w naszej firmie! W gronie naszych pracowników spotkasz młodych ludzi pełnych pasji i zaangażowania, którzy każdego dnia stają przed nowymi wyzwaniami i zdobywają cenne doświadczenie.

Jesteśmy młodą firmą w branży e-commerce. Zajmujemy się sprzedażą produktów z branży AGD, RTV, KIDS oraz IT. Ciągle rozwijamy i poszerzamy horyzonty naszego działania, dlatego też poszukujemy kolejnych osób, które swoją pracą i entuzjazmem przyczynią się do rozwoju firmy. Będąc częścią naszego zespołu, możesz liczyć na wsparcie i pomoc innych pracowników i przekonać się, że poza interesującą pracą, czekają na Ciebie także fantastyczni ludzie i niemalże rodzinna atmosfera.

Choć naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów, to równie mocno stawiamy na satysfakcję z pracy w naszym zespole. Jeśli chcesz do nas dołączyć i czerpać przyjemność z pracy, wyślij do nas swoje zgłoszenie – być może czekamy właśnie na Ciebie!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Manager

Branża: AGD, RTV, KIDS
Kategorie: małe AGD, duże AGD, Audio, Mama i Dziecko, Zabawki

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku należy:

  • Całościowe kreowanie podległej kategorii produktów oraz jej rozwój w oparciu o wypracowaną strategię
  • Śledzenie i identyfikacja trendów rynkowych oraz ścisła współpraca z działem marketingu pod kątem kreowania i realizacji strategii promocyjnych
  • Planowanie, realizacja planów budżetowych oraz zarządzanie stanem magazynowym (rotacja, monitoring i negocjacje terminów płatności)
  • Współpraca oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z vendorami oraz dystrybutorami, w tym przygotowanie i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie
Wymagania:
  • Doświadczenie w zakupach lub/i sprzedaży (znajomość w obszarze sprzedaży internetowej będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziana znajomość brandów oraz produktów wchodzących w skład wybranej kategorii
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych
  • Umiejętność budżetowania oraz zdolność analitycznego myślenia
  • Mile widziana kreatywność oraz niestandardowe pomysły marketingowe
  • Bardzo dobra znajomość Outlook, Excel, Word, Power Point
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu, pozwalającym na swobodną komunikację
  • Wysoko rozwinięta umiejętność planowania oraz samoorganizacji pracy, inicjatywa oraz zaangażowanie i determinacja w działaniu
  • Komunikatywność, otwartość, asertywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Udział w tworzeniu nowej marki na polskim rynku sprzedaży internetowej
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Motywujący system premiowy
  • Atmosferę wspierającą rozwój osobisty

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Produktu - Product Manager

Kierownik ds. Produktu to osoba, która jest odpowiedzialna za tworzenie i nadzór nad realizacją strategii marketingowej produktu/grupy produktów. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: nadzór na dystrybucją i zapasami produktów, uczestniczenie w tworzeniu planów marketingowych dla danej linii produktowej, wprowadzanie nowych produktów na rynek, ...
Kierownik ds. Produktu - Product Manager Praca Kierownik ds. Produktu - Product Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (714)
Wałbrzych (54)
Legnica (79)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (145)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (903)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (2142)
Radom (89)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (176)
Nysa (29)