Zobacz więcej ofert pracy

PRODUCT MANAGER

KONTEL-TELECOM Sp.J.
Warszawa
praca stacjonarna
4686 dni temu

Ogłoszenie numer: 157770, z dnia 2011-07-29

Jesteśmy przedstawicielem, importerem i dystrybutorem sprzętu telekomunikacyjnego firm Plantronics, ITS, Konftel, Polycom, Ascom Wireless, innovaphone, Huawei, Rittal, ZPAS, Krone, AC&E, ... Naszymi klientami są operatorzy telekomunikacyjni i internetowi, firmy dystrybucyjne, integratorskie oraz instalacyjne.

W związku z wprowadzaniem nowych systemów i produktów (innovaphone, Huawei, Ascom) poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KT0711/IN/PM

Opis stanowiska

  • Rozwijanie sieci sprzedaży nowych systemów telekomunikacyjnych poprzez współpracę z kluczowymi partnerami / klientami
  • Wsparcie techniczne sprzedaży, współpraca z partnerami przy wdrażaniu systemów
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji rozwiązań
  • Aktywne pozyskiwanie klientów końcowych
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Nadzór instalacji pilotażowych i testów

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (stały kontakt telefoniczny i emailowy z partnerem zagranicznym)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: Telekomunikacja lub pokrewne)
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej mile widziane
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość sieci IP, routingu, VoIP
  • Znajomość procesów biznesowych
  • Samodzielność i umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Ciekawą pracę, z możliwością poznania najnowszych rozwiązań IP związanych z bezprzewodowymi systemami przesyłania informacji/alarmów i głosu, wideokonferencji i IP-PBX. Liczy się dla nas wiedza, umiejętności, kreatywność i skuteczność działania. Koncentrujemy się głównie na tym, by pomóc każdemu pracownikowi wydobyć z siebie to co najwartościowsze, pobudzamy motywację do twórczej pracy i ciągłego rozwijania swoich umiejętności. Chcemy i umiemy dzielić się naszymi doświadczeniami, liczymy również na możliwość korzystania z wiedzy i doświadczeń naszych nowych pracowników.