Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Product Manager

Media4U Sp. z o.o.

Łódź

193 dni temu

Media4U to polska spółka wyspecjalizowana w dziedzinie e-commerce. Od ponad 17 lat rozwijamy dedykowane systemy dla branż z sektorów B2B oraz B2C. Posiadamy w Łodzi dwa biura, w których wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla klientów z Polski i Europy. Aktualnie nasza załoga liczy 80 osób i wciąż nam mało. Dołącz do nas i wypłyń na szerokie wody e-biznesu.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Product Manager w Media4U koordynuje działania związane z rozwojem oprogramowania w sposób zgodny z oczekiwaniami zewnętrznych klientów. Oznacza to, że będziesz bezpośrednio odpowiedzialny za utrzymanie dobrych relacji zarówno z klientem jak i wewnętrznymi zespołami Media4U. Pracując w dziale obsługi korporacji otrzymujesz szansę na szybki rozwój ale również bierzesz odpowiedzialność za efektywne i terminowe realizowanie projektów.

Obowiązki product managera to:

  • budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami
  • zarządzanie powierzonym portfelem projektów
  • definiowanie i zarządzanie wymaganiami w procesie tworzenia oprogramowania
  • nadzorowanie i raportowanie postępów prac, prowadzenie dokumentacji projektowej
  • weryfikacja czy produkt jest zgodny z oczekiwaniami klienta/specyfikacją
  • sprawna komunikacja i współpraca z zespołami wewnątrz firmy
  • umiejętne zapobieganie i rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
  • analizowanie pomysłów na nowe funkcjonalności
  • monitorowanie branżowych innowacji
Wymagania:
  • znajomość branży e-commerce i obszaru integracji z zewnętrznymi systemami
  • umiejętność konstruowania dokumentacji technicznej projektów IT
  • podstawy języków programowania JAVA/PHP
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w branży IT (w szczególności e-commerce)
  • zdolności analityczne i techniczne niezbędne do analizy wdrożeń projektów w dedykowanej platformie e-commerce
  • znajomość języka obcego (angielski i/lub niemiecki) w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i prowadzenie dokumentacji projektowej
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, terminowość, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów
  • chęć podnoszenia własnych kwalifikacji
Co możemy Ci zaoferować:
  • udział w ciekawych projektach dla naprawdę dużych klientów, zarówno z Polski jak i zagranicy. Pracujemy m.in. dla takich marek jak Bonprix, Endo, Lilou, Ryłko czy Scania
  • pracę na etat (chyba, że wolisz inną formę)
  • dobrą atmosferę w biurze i po godzinach pracy (lubimy się integrować w pubach, kajakach i biegać w goglach do paintballa)
  • korpostandard czyli dofinansowanie kart Multisport i LuxMed
  • sprzęt do pracy i służbowe auto na delegacje
  • mamy parking dla fanów 2 i 4 kółek
  • lokalizacja biura w pobliżu parku na Młynku
  • 1 min do przystanku MPK, a w pobliżu także stacja ŁKA Dąbrowa
  • co piątek zajęcia z języka angielskiego
  • wszelkie nieporozumienia rozwiązujemy co tydzień w sportowej rywalizacji w hali Anilana
  • kuchnia wyposażona w nielimitowaną ilość kawy, herbaty, dwudaniowe obiady od 11 zł oraz codzienne dostawy świeżutkich plotek
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu

Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Kierownik Projektu Praca Kierownik Projektu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (808)
Wałbrzych (53)
Legnica (68)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1734)
Radom (70)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (20)