Zobacz więcej ofert pracy

Product Manager

Solpharm Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4392 dni temu

Ogłoszenie numer: 212811, z dnia 2012-06-06

Rodzinna firma, działająca w branży farmaceutycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PM 1/2012

Opis stanowiska

  • Współudział w tworzeniu strategii marketingowych,
  • Organizacja kampanii reklamowych i PR,
  • Opracowywanie budżetów marketingowych,
  • Tworzenie materiałów promocyjnych,
  • Przygotowywanie i współprowadzenie szkoleń produktowo-marketingowych dla zespołu przedstawicieli medycznych,
  • Analiza rynku i konkurencji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziana znajomość rynku farmaceutycznego,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność,
  • Komunikatywność,
  • Otwartość,
  • Nastawienie na pracę w zespole.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w małej, rodzinnej firmie,
  • Sympatyczną atmosferę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia.