Program Praktyk Letnich IT z językiem niemieckim

Capgemini Polska Sp. z o.o.

Opole

321 dni temuProgram Praktyk Letnich IT z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Opole

Nr. ref.: Opolskie > Opole

Program Praktyk Letnich to 3-miesięczny płatny program skierowany do studentów wszystkich lat studiów.

Czas trwania praktyk: 3 lipca - 29 września

Czego od Ciebie oczekujemy
 • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego,
 • dobrej znajomości języka angielskiego,
 • umiejętności pracy w grupie oraz pracy z klientem,
 • otwartości na nowe, ciekawe zadania, entuzjazmu,
 • dobrej organizacji własnej pracy,
 • dobrej znajomości MS Office (w szczególności bardzo dobra znajomość MS Office),
 • dostępności na min. 30h w tygodniu.
Co Cię czeka podczas praktyk?
 • Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowej firmie,
 • otrzymasz wsparcie opiekuna praktyk,
 • podszkolisz język obcy,
 • otrzymasz feedback na temat swojej pracy,
 • będziesz mieć okazję współtworzyć jeden z projektów z obszaru CSR.

Zaaplikuj online. Wyślij swoje CV w języku polskim lub angielskim. Dołącz w CV odpowiedź na pytanie dlaczego to Ciebie powinniśmy wybrać?

Na zgłoszenia czekamy do 11 czerwca!

Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłanie CV za pomocą przycisku
APLIKUJ TERAZ
Prosimy o zawarcie numeru referencyjnego w tytule wiadomości.
Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniach rekrutacyjnych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 96. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.). na potrzeby realizacji procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości. Informujemy, że w ramach procesu rekrutacji dane osobowe będą również przetwarzane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym również przez jednostki Capgemini w Indiach. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Capgemini Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby procesów rekrutacji prowadzonych obecnie i w przyszłości zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 z późn. zm.). Zezwalam również Capgemini Polska Sp z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w tym przez jednostki w Indiach oraz klientów Capgemini obejmujących wewnętrzne oraz zewnętrzne obszary EEA.” Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.”

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Proces rekrutacji prowadzony jest zgodnie z zasadami równego traktowania w zatrudnieniu, Kodeks Pracy, Rozdział IIa, art. 183a – 183e.

Poznaj

Capgemini Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Praktykant

Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praktykant Praca Praktykant

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl