Program Praktyk w Dziale Administracji

EOS KSI Polska Sp. z o.o

Warszawa

106 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

EOS KSI Polska należy do międzynarodowej grupy EOS Holding, w którym pracują eksperci w dziedzinie międzynarodowego zarządzania wierzytelnościami.  Więcej na https://pl.eos-solutions.com

Oferujemy:
  • płatne praktyki w okresie wakacyjnym,
  • odpowiedzialne zadania, wykonywane pod okiem doświadczonych pracowników,
  • możliwość poznania specyfiki pracy w Dziale Administracji,
  • naukę w zgranym, inspirującym, doświadczonym i profesjonalnym zespole.
Główne zadania:
  • przygotowywanie i oznaczanie (etykietowanie) dokumentów do archiwizacji,
  • skanowanie, kopiowanie, wyszukiwanie oraz segregowanie dokumentów,
  • opracowywanie zwrotów korespondencji (listy i zwrotne potwierdzenia odbioru),
  • wsparcie Działu Administracji w codziennej pracy.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego lub bycia studentem III-V roku, mile widziany kierunek Administracja,
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • dokładności i odpowiedzialności w działaniu,
  • sumienności i terminowości w realizacji powierzonych zadań.
Grupa EOS jest częścią międzynarodowej Grupy OTTO, dostarczającej usługi finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki naszym pracownikom na całym świecie rozwijamy się każdego dnia. Oferujemy różnorodne działania w innowacyjnym środowisku pracy. Cenimy sobie kreatywność, uczciwość i zaufanie.
Poznaj stanowisko: Stażysta
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta