Program stażowy - Konsultant ds. Rekrutacji IT / Sprzedaży IT

Relyon IT Services

Warszawa

24 dni temu

Program stażowy - Konsultant ds. Rekrutacji IT / Sprzedaży IT
Miejsce pracy: Warszawa

RITS - jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm outsourcingu IT na świecie, poszukuje najbardziej zmotywowanych i ambitnych absolwentów do pracy w roli konsultanta biznesowego o wyjątkowym potencjale zarobkowym i przyspieszonym programie rozwoju kariery. Nasi absolwenci kontrolują, ile zarabiają i jak szybko awansują dzięki pracy, którą wykonują. Jeśli brzmi to jak odpowiednie środowisko pracy dla Ciebie – aplikuj teraz!

 

Twoja rola w RITS:
 • konsultant 360 - rekrutacja i sprzedaż
 • prowadzenie procesu rekrutacyjnego od początku do końca
 • rozwój biznesu – zbuduj własną bazę klientów i wyrób sobie pozycję w branży
 • rozwijaj i utrzymuj relacje z klientami, aby zapewnić ciągłość działań biznesowych
 • w przeważającej mierze rola sprzedaży oparta na telefonie
Oferujemy:
 • dołączysz do dynamicznie rozwijającego się biznesu zarządzanego przez
 • profesjonalistów, którzy odnoszą sukcesy
 • dołączysz do firmy mającej swoje wartości i najwyższe standardy jakościowe
 • rozwiniesz swoje umiejętności sprzedaży i rekrutacji
 • będziesz miał możliwość awansu na stanowisko Kierownika zespołu
 • bezpłatne lekcje języka angielskiego
 • program szkoleń z obszaru:
  • rekrutacji
  • sprzedaży
  • IT - prowadzone przez ekspertów z topowych firm informatycznych.
Pracodawców znamy doskonale. Teraz chcemy poznać Ciebie!
APLIKUJ

Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
2. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.

Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej Polityce PrywatnościInformujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: rodo@relyon.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.

Poznaj stanowisko: Stażysta 
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta