Program Studencki "zComtegruj się z IT"

Comtegra S.A.

Warszawa

43 dni temu

Jesteśmy integratorem systemów informatycznych oferującym rozwiązania z zakresu konsolidacji i wirtualizacji serwerów, stacji roboczych oraz pamięci masowych. Dostarczamy rozwiązania odtwarzania danych po katastrofie (Disaster Recovery) oraz zarządzania środowiskiem IT – Cloud Computing. Od lat współpracujemy ze światowymi liderami w swojej dziedzinie: EMC, Cisco, Veritas, Citrix, CheckPoint, NetApp, Quantum czy Vmware.


Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne dla rozwoju zawodowego jest znalezienie równowagi między pracą, a życiem prywatnym i wypoczynkiem. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pracownikom nie tylko komfortowe warunki pracy, lecz również możliwość realizowania swoich potrzeb i pasji w innych obszarach.


Więcej informacji o firmie na stronie: www.comtegra.pl

Program Studencki "zComtegruj się z IT"
Miejsce pracy: Warszawa

 

Na praktykach będziesz brał udział w różnych projektach i wdrożeniach, zawsze pod okiem doświadczonych inżynierów. Chcemy pokazać Ci jak wygląda praca w IT.

 

Do naszych wspólnych obowiązków będzie należało:
 • instalacja i serwis urządzeń u klientów firmy (serwery, macierze, sieci, itp.),
 • diagnostyka sprzętu i oprogramowania oraz wysyłanie urządzeń do naprawy,
 • współpraca i kontakt z klientami oraz dostawcami w zakresie wsparcia technicznego,
 • praca na projektach związanych z nowymi technologiami w obszarze storage, wirtualizacja, sieci, bezpieczeństwo IT, cloud, backup itp.
Szukamy osób, które:
 • są dyspozycyjne minimum 3 dni w tygodniu,
 • interesują się informatyką i nowymi technologiami,
 • lubią pracować na Linuxie.
Oferujemy:
 • pracę pod okiem doświadczonych inżynierów,
 • dostęp do wiedzy branżowej,
 • umowę zlecenie i wynagrodzenie godzinowe,
 • udział w imprezach firmowych,
 • możliwość przedłużenia współpracy na stałe.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji oraz, w razie wyrażenia zgody, także na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, jest Comtegra S.A., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Puławska 474, 02- 884 Warszawa. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje dokumenty aplikacyjne pozostały w bazie Comtegra S.A. w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: "Wyrażam dla Comtegra S.A., zgodę na archiwizację i wykorzystanie przekazanych przeze mnie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Poznaj

Comtegra S.A.

Comtegra sp. z o.o. - jest szybko rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w zarządzaniu danymi. Realizujemy projekty konsolidacji, backupu danych, szyfrowania, archiwizacji dokumentów, baz danych i poczty elektronicznej, projekty ciągłej ochrony danych, optymalizacji ILM/DLM, wirtualizacji, Disaster Recovery oraz wiele innych.

Poznaj stanowisko: Stażysta 
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta