Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Visual Basic Developer Warszawa
Programista / Analityk - VBA / Access / C#

FBD
Warszawa
praca stacjonarna
2175 dni temu

Ogłoszenie numer: 1966040, z dnia 2018-05-21

www.sur.pl

FBD to niewielka firma świadcząca usługi dla firm z branż produkcyjnej i outdoor.

Jesteśmy na rynku od 2002 roku.

SUR-FBD CMMS/EAM (www.sur.pl) to oprogramowanie dla firm z branży przemysłowej.

Głównym zadaniem oprogramowania jest zarządzanie działem utrzymania ruchu,

jako kluczowym dla zapewnienia ciągłości produkcji.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Opieka i rozwój złożonych aplikacji MS Access/VBA
  • Praca na etapie analizy/ projektowania/ implementacji/ testowania
  • Samodzielne zarządzanie projektami
  • Rozwój aplikacji C#

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku programisty VBA
  • Dobra znajomość MS Access
  • Dobra znajomość Ms Sql Server
  • Znajomość projektów ADP - MS Access 2003/2010.
  • Dobra znajomość TSQL
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność i kreatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość C#
  • Znajomość DevExpress, WinForms

Oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę / umowa o dzieło / samozatrudnienie)
  • Spokojną pracę w niewielkim zespole
  • Brak konieczności pracy w nadgodzinach (chyba, że kandydat sam sobie zażyczy)
  • Bezpłatny parking
  • Możliwość wybrania wygodnych dla kandydata godzin pracy
  • Możliwość uzyskania dużego wpływu na tworzone oprogramowanie
  • Pracę przy ciekawych projektach dla liderów rynku (http://sur.pl/nasi_klienci.php)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia oraz zaangażowania
  • W pełni wyposażoną kuchnię (jeśli ktoś lubi samodzielnie przygotować posiłek) lub dobre knajpki w okolicy
  • Pełen węzeł sanitarny (możesz przyjechać do pracy na rowerze/ przybiec i wciąż czuć się swobodnie:)
  • Mini-siłownię – dla odprężenia w czasie pracy
  • No i jeszcze dojazd bez korków z większości lokalizacji w Warszawie!!!