Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    16 godz.
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Programista Android Łódź
Programista Android (Regular/Senior)

Payarto sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
1127 dni temu
Łódź
Na stanowisko

Payarto realizuje usługi doradcze i wdrożeniowe w ramach projektów technologicznych dla świata płatności. Skupiamy się na innowacyjnych produktach, rozwoju funkcjonalnym istniejących systemów oraz ich bieżącym utrzymaniu. Pracujemy z instytucjami finansowymi na całym świecie.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
  • rozbudowa autorskiego systemu umożliwiającego przyjmowanie płatności zbliżeniowych przy pomocy urządzeń z systemem Android
Oferujemy
  • Pracę w obszarze innowacji płatniczych z klientami zagranicznymi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szereg dodatków
  • Znakomite warunki do rozwoju
Wymagania i oczekiwania
  • Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych w języku Java
  • Doświadczenie w zakresie programowania komunikacji sieciowej (wykorzystanie REST API), tworzeniu własnych elementów UI, korzystaniu z zasobów sprzętowych
  • Znajomość systemu Linux na poziomie umożliwiającym samodzielną pracę z istniejącym backendem aplikacji
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami wspomagającymi proces wytwarzania oprogramowania (Git, Gitlab, JIRA)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej oraz komunikację z klientami
MILE WIDZIANE:
  • Doświadczenie w budowaniu backendu aplikacyjnego (REST API) z wykorzystaniem Spring Boot
  • Wiedza z zakresu technik kryptograficznych
  • Wiedza z zakresu implementacji mechanizmów ochrony kodu przed modyfikacją, dekompilacją i debugowaniem
W dokumencie prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych - zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 (RODO).”