Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Programista Android

KA SYSTEM Sp. z o.o.

Tarnów

47 dni temu

Ogłoszenie numer: 2125411, z dnia 2018-10-30

KA SYSTEM to firma tworząca kompleksową platformę obsługującą sieci, agencje oraz agentów ubezpieczeniowych. Od ponad dziesięciu lat rozwijamy najbardziej złożone i kompletne rozwiązanie dedykowane naszym klientom.
Ponieważ, tak jak nasi użytkownicy, ciągle się rozwijamy a przed nami stoją nowe wyzwania, ogłaszamy nabór na stanowisko samodzielnego programisty Android. Chcemy podjąć stałą współpracę z doświadczonymi programistami.

Miejsce pracy: małopolskie / Tarnów

Opis stanowiska

  • udział w powstającym od podstaw projekcie
  • tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania

  • doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • dobra znajomość techniczna rozwoju aplikacji mobilnych dla Android
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem usług sieciowych
  • dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego
  • znajomość SQL

Na co liczymy

  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • kreatywność i odwagę w podejmowaniu decyzji
  • komunikatywność, umiejętność pracy z klientem

Co będzie atutem

  • znajomość Google APIs
  • doświadczenie związane z implementacją bibliotek ocr

Oferujemy

  • stałą współpracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • płacę odpowiednią do umiejętności,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pakiet socjalny,
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • fajną atmosferę i burze mózgów :)

Poznaj stanowisko: Programista Android

Android to system operacyjny przeznaczony na różnego rodzaju urządzenia mobilne (smartphone, telefony komórkowe, tablety, netbooki, etc.) opracowany i wdrożony przez Google na licencji GNU. Programista Android, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji na telefony komórkowe i inne wcześniej wymienione urządzenia, specjalizuje się obsłudze konkretnego języka programowania, lub środowiska ...
Programista Android Praca Programista Android

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (46)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1937)
Radom (150)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)