Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Android

BTC Business Technology Consulting Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3297 dni temu

BTC należy do wiodących firm konsultingowych w branży IT z oddziałami w Niemczech, Szwajcarii, Turcji, Japonii i od ponad 10 lat również w Polsce. Oferujemy produkty i kompleksowe usługi z zakresu konsultingu, integracji i zarządzania systemami. Osiągamy sukcesy w realizowanych projektach dzięki głębokiej znajomości branż, szczegółowej wiedzy z zakresu IT oraz wysokiej jakości realizowanych prac. Nasze zespoły projektują oraz wdrażają rozwiązania systemowe, dopasowane zarówno do potrzeb klientów, jak i zmieniających się wymagań rynku.

www.btc-ag.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres powierzanych obowiązków i czynności:
  • rozwój aplikacji mobilnych przeznaczonych na platformę Android

  • uczestniczenie w innych projektach opartych na technologii Java nie tylko jako programista, ale również konsultant, analityk i architekt

Oferujemy:
  • możliwości rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • pracę w międzynarodowych zespołach

  • dostęp do najnowszych technologii

  • forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczny czas pracy

  • bezpieczne miejsce pracy w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie wewnątrz koncernu z bardzo mocną pozycją na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet medyczny w wiodącej na rynku sieci prywatnej opieki medycznej
    z możliwością rozszerzenia na członków rodziny

  • pakiet sportowo-rekreacyjny

  • kursy językowe

Wymagane kwalifikacje, uprawnienia, umiejętności, doświadczenie:
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę mobilną Android

  • znajomość Android Studio, Gradle, WebServices, SVN, GIT

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na komunikację

  • co najmniej podstawowa wiedza o procesach biznesowych w branży energetycznej

  • mile widziana znajomość SQLite i programowania z wykorzystaniem Google Maps

  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy)

Cechy osobowości:
  • kreatywność

  • zdolności analityczne

  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej