Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Programista aplikacji internetowych

WebReklama
Warszawa
praca stacjonarna
5049 dni temu

Ogłoszenie numer: 104756, z dnia 2010-07-07

WebReklama

Agencja reklamowa WebReklama działa na warszawskim rynku od przeszło 6 lat. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm w Internecie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy młodej, kreatywnej osoby do pracy w naszym biurze przy bieżących projektach na potrzeby Internetu.

Wymagania

  • znajomość technologii internetowych (HTML, CSS, Java Script, PHP)
  • znajomość teoretyczna i praktyczna baz danych oraz MySQL
  • zaangażowanie i umiejętność szybkiego uczenia się
  • kreatywność, komunikatywność
  • język angielski mile widziany

Oferujemy

  • prace w młodym, zgranym zespole
  • sympatyczną atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę nad ciekawymi, różnorodnymi projektami
  • możliwości rozwoju, szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dogodne warunki dla studentów
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku