Praca.pl Praca Podlaskie Białystok Programista iOS Białystok
Programista Aplikacji Mobilnych iOS

Transition Technologies S.A.
Białystok
praca stacjonarna
1786 dni temu

Jesteśmy firmą o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 600 osób w ośmiu oddziałach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Łodzi, Lublinie, Koszalinie, Kielcach i Białymstoku, a także za granicą: na Ukrainie,
w Niemczech oraz USA.

Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i  poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.
Dołącz do nas jako:
Miejsce pracy: Białystok
Oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku
  • Możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie
  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, ciekawe pakiety benefitów
  • Elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy

Obowiązki:
  • Tworzenie i implementacja rozwiązań w oparciu o dokumentację
  • Aktywne pozyskiwanie wiedzy i informacji od konsultantów i użytkowników
  • Współtworzenie rozwiązań w agile-owej metodyce pracy
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka Objective C i/lub C/C++ oraz zagadnień programowania obiektowego (mile widziane doświadczenie w pracy)
  • Opanowanie zagadnień związanych z tworzeniem oprogramowania na platformy mobilne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Zaangażowanie w realizowane zagadnienia oraz chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Otwarty, analityczny umysł oraz twórcze podejście i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • znajomość baz danych mapowanych obiektowo-relacyjne (np: OrmLite, Room)
  • doświadczenie w programowaniu asynchronicznym z wykorzystaniem RxJava (RxAndroid)
  • dependency injection (Dagger 2)
U NAS SPOTKASZ SIĘ Z

Prosimy o dołączenie do CV następującego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transition Technologies S.A., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Odpowiedź na niniejszą ofertę jest rozumiana jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata na potrzeby tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Transition Technologies S.A. Kandydaci, którzy nie wyrażają zgody na zapisanie ich danych w bazie rekrutacyjnej Transition Technologies S.A. są proszeni o umieszczenie takiej informacji w swojej aplikacji.

Oferty kandydatów, którzy nie spełnili wymagań lub nie wyrazili zgodny na przetwarzanie ich danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, zostaną komisyjnie zniszczone.